sobota, 7 marca 2015

Miej oczy dookoła głowy

Pogoda dziś słaba, prawda? Chodzę z szeroko zamkniętymi oczami przez cały dzień. Dobrze , że mężuś pomógł w obowiązkach domowych. Nawet kawa nie pomogła, na co dzień nie piję, ale dziś myślałam  po prostu , że zasnę !
Miej oczy dookoła głowy.. ?? Tak! Bo Kuby wszędzie pełno :) Zaczął sie etap porządków na półkach i w szafkach. Wczoraj pierwsza szafka ochrzczona, a dziś miał ochotę pooglądać albumy rodzinne.Wszystko go ciekawi dosłownie,kran, klamka, lustro, okno , firanki, nawet pod dywan zagląda ! Wszystko co napotka na swojej drodze musi obadać i dotknąć.Mam nadzieję , że w przyszłym tygodniu zawita słońce , aby wyjść na dłuższy spacer, byłoby cudownie !

Ostatnio rozważam nad zmianą nazwy bloga. Dlaczego?
Login ,,soundlymalinka'' wymyśliłam będąc jeszcze w gimnazjum, miałam różne konta pod tym loginem itd. Bloga założyłam pod tą nazwą, bo kazali coś napisać. Jednak on nic nie wnosi tutaj.
Więc potrzebuje WASZEJ pomocy !! Po rozmowach z Martyną , podsunęła mi pomysł, aby zrobić konkurs na nazwę na bloga, może macie jakieś pomysły ? Mogą być związane np. z imieniem i nazwiskiem Ilona Stasinkiewicz, myślałam nad nazwa ,,Staszka bloguje'' , od nazwiska panieńskiego mówili na mnie także ,,Wachol'' :) Liczę na Waszą pomoc, pod tym postem piszcie co Wam ślina na język przyniesie! Pozdrawiam Martynę, dziękuję Ci za ten pomysł ! Blog Martyny.KLIK.

A o to kilka zdjęć z wczoraj i dziś. Życzę Wam miłego weekendu, trzymajcie sie ! :*14 komentarzy:

 1. Moim zdaniem zostaw tak jak jest- ludzie tu zaglądają czyli im się podoba. Gwiazdy również nie zmieniają nazwiska po ślubie :) ta nazwa to Ty a do nowej długo będziemy się przyzwyczajać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie też się wydaje, że nazwa jest super. Pełno stron od imion i nazwisk. Takiej nazwy jak Ty, nie ma nikt

  www.zaraz-wracam.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. super wpis! Powodzenia!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem też się musisz zastanowić czy ty się czujesz z tą nazwą dobrze. Mi się ona wydaje intrygująca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Widać, że macie w domu małego odkrywcę :) Co do zmiany nazwy to osobiście lubię tak jak jest. Tak już mi się kojarzysz i jak napisała Justyna Sabalska nazwa jest intrygująca. Zostaw :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak masz zmieniać to coś z Wacholkiem ;* ! Hihi :d

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak jak mówiłam - dzięki temu, że ten temat ruszyłaś możesz dowiedzieć się co myślą na ten temat Twoi czytelnicy :) U mnie dylemat był podobny - a jednak okazało się, że czytelnicy kojarzą mnie z podpisu "Martyna G." , awatar MG (jak kiedyś miałam) a nie z nazwy bloga :) a przecież jesteśmy też tutaj dla nich ...

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem tu zupełnie nowa :) i nie zdążyłam jeszcze w pełni poznać Twojego bloga, ale nazwa mi się podoba, taka inna, zaciekawia i dlatego tu do Ciebie zajrzałam. A co do rozgardiaszu w domu, skąd ja to znam ;)
  mamiheli.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Nazwa mi sie podoba taka jak jest - interesująca i zagadkowa

  OdpowiedzUsuń
 10. Zostaw ;) ja już sie do ciebie przyzwyczaiłam do takiej ..

  OdpowiedzUsuń