niedziela, 17 stycznia 2016

Walcz o marzenia!

Mamy wiele marzeń, pasji, chęci, ale jesteśmy nieśmiali lub za leniwi. Weźmy sie w garść i pędźmy po nasze marzenia, nikt za nas nie przeżyje życia a tymbardziej nie spełni naszych pragnień. Zrób pierwszy krok, weź życie w swoje ręce i działaj!

 Zaczynamy 2016 rok. Mamy czystą kartę. Możemy coś zmienić w swoim życiu na lepsze, wystarczy chcieć. Przegońmy złą energię, nastawmy się na pozytywne myślenie i zacznijmy działać. Nigdy nie planowałam nic jakoś specjalnie, chyba , że mowa o jakimś przyjęciu , ale mniejsza z tym. W tym roku postawiłam sobie 3 ważne cele, poprawić maturę z matematyki i ją zdać, pójść na swoje i zacząć studia. Możliwe? Wszystko jest możliwe wystarczy chcieć! Poprzedni rok nie należał do ,,najlepszych'', więc postanowiłam, że w tym roku będzie odwrotnie. Zrobię wszystko, aby jak najlepiej go spędzić, nie leniąc się, a ciężką pracą zajść daleko. Chciałabym także nadal rozwijać się w kierunku muzycznym i w fotografii. Kiedy na to wszystko znależć czas?! Nauka, zdjęcia, ćwiczenia, praca, dom.. Dobra organizacja a wszystko sie uda - zawsze sobie to powtarzam i chociaż wieczorem padnięta przytulam się do poduszki, jestem dumna , że tyle zrobiłam i znalazłam kilka minut dla siebie przed lusterkiem!
Pamiętajcie nikt za nas nie przeżyje życia, trzeba je brać garściami i przeżyć jak najlepiej potrafimy. Rozwijać się, tworzyć wspaniałe wspomnienia, bawić się, uczyć a przede wszystkim dbać o rodzinę. Mimo napływu obowiązków rodzina musi czuć , że nie oddalamy się.Wizualizujmy swoją przyszłość i róbmy wszystko aby było tak jak chcemy i chociaż czasami wymaga to wyrzeczeń to warto. Nikt nie dostaje niczgo w prezencie, wszystko wymaga ciężkiej pracy.Żeby mieć dużo trzeba też dawać od siebie 2 razy więcej. Chociaż życie mnie doświadczyło, nie tracę wiary w lepsze jutro, w to , że mogę wszystko i mam pozytywne nastawienie, to mnie motywuje.
I Kuba z Tatą Igorem sie załapali! :)

1 komentarz:

  1. Hej, znaliśmy się przez blog www.matka-debiutantka.blogspot.com, niestety dco bloga niemam już dostępu i zmnieniłam bloga więc zapraszam jeśli chcesz czasami o nas przeczytać!
    www.mami-bloguje.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń