sobota, 12 grudnia 2015

Come Back.


,,Gdy życie da Ci w kość, mocno przytul je..''

COME BACK.
Witajcie. Dawno nas tu nie było. Wydaje mi sie, że wiele osób blogujących potrzebuje przerwy. Spowodowane między innymi natłokiem spraw, praca, obowiązki. Brak czasu po prostu na cokolwiek, praca -> dom i tak wkoło. A kiedy czas dla siebie? Chyba w nocy, jak maleństwo idzie spać, a Ty masz kilka minut na ogarnięcie się, bo dłużej nie masz siły, a potem idziesz przytulić sie do poduszki,
Co u nas? Buniek za niecały miesiąc kończy póltorej roku, każdego dnia robi się z niego coraz większy łobuz, tak nie oszukujmy się, dzieci nie zawsze są słodkie , nie można nawet na sekunde spuścic go z oka, ale cóż taki urok naszych pociech, Chciałabym mieć chociaż tyle energii co on, mógłby mi jej troche oddać :) Bezruch? - Dla Kuby nieznany. Ja ? Baaardzo dużo pracuje. Świątek - piątek - niedziela. Ciepła kawa? Nie pamietam jak smakuje. Może sobie za chwilę przypomne, bo właśnie Kubuś zasnął więc mam okazje :)

Pogoda dziś słaba. Zimy nie widać. Święta bez śniegu jednak nie mają aż takiego uroku, ale czy to sie liczy ? Ważnie aby spędzić je w gronie rodziny i bliskich, tych , których kochamy. 

Jakie plany na bloga? Dziś wpis ogólny, abyście sobie o nas przypomnieli. Mam kilka pomysłów na tematykę, nie będzie tylko o macierzyństwie, trzeba poszerzać swoje horyzonty. Napewno będziemy Was częściej odwiedzać. Wrzucam kilka fotek z ostatnich dni. Zawsze możecie nas znależć na IG @soundlymalinka.
Trzymajcie sie ;)
3 komentarze:

  1. Lubię takie uśmiechnięte zdjęcia dzieciaczków, a Twój jest uroczy :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczny chłopiec i piękne dekoracje ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie, że wróciliście - czekam na więcej! :)

    OdpowiedzUsuń