poniedziałek, 4 maja 2015

Wystarczy chcieć!

Chcieć nie zawsze znaczy móc, jednak nie we wszystkich kwestiach. Wcześniej pisałam jak to ludzie wielce pracy szukają, lub tylko tak gadają , a potem narzekają , że nic nie mają, a za byle jakie pieniądze nie pójdzie pracować. W moim życiu nadchodzą zmiany!Matura , maturą, ale co dalej?! Jestem z siebie bardzo dumna w ciągu jednego dnia znalazłam pracę! Nie jest to jakaś na etat , tylko ,,chwilowa'' , w każdej chwili mogę zrezygnować, gdy tylko dostanę lepszą ofertę. Niech mi nikt nie mówi, że tak ciężko znależć pracę , bo jeśli człowiekowi zależy, tak jak dla mnie to i osiągnie cel! Najlepsze jest to, że pracuję w godzinach porannych , max do godz. 11-12 i resztę dnia mam dla siebie, synka i męża. 

Matura nie taka straszna jak mi sie wydawało. Miałam ogromnego stresa. Relaksem była dla mnie majówka, spędziliśmy ją w gronie przyjaciół i rodziny, grill na świeżym powietrzu, spacer , a wieczorem czas bez dzieci - tylko dorośli. Muszę Wam powiedzieć , że nie warto się stresować. Ogólnie to mało sie uczyłam do matury, bo ogólnie nie mam czasu i nie zawsze mam jak wszystko pogodzić. Jednak po sprawdzeniu odpowiedzi w internecie mogę śmiało powiedzieć, że poradziłam sobie z pisemnym polskim! Na szczęście nie było lektur, bo nie byłoby tak wesoło, ale czy po ustnych maturach też będę taka szczęśliwa? Tam to chyba zemdleję ze stresu!! 

Chciałabym bardzo podziękować Sandrze z bloga Dziewczynka z guzikiem za wykonanie grafiki na bloga, jestem serio wdzięczna, mi jakoś szablony nie wychodzą, nie mam takiej wyobraźni :) 


6 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki za Twoją maturę! Po swojej wiem, że nie ma się czego obawiać - nie uczyłam się prawie wcale, a wyniki miałam naprawdę dobre. Wystarczy się nie stresować ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki! Ja magisterkę zdawałam w 8 mcu ciąży a podyplomówkę gdy już Oliś był na świecie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiesz, że trzymam kciuki. Zobaczysz raz dwa i będziesz po maturze i to zdanej :) A co do pracy to przydałaby mi się taka od 8 do 12 więc po cichutku zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma za co :) i również zazdroszczę pracy. Też by mi się taka przydała :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko będzie dobrze. Ważne jest przy tym wszystkim pozytywne myślenie :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia na maturze :) Z doświadczenia powiem, że strach ma wielkie oczy a wcale źle nie jest!

  OdpowiedzUsuń