niedziela, 22 marca 2015

Zaoczny weekend

Weekend pełen nauki, śmiechu i wspólnie spędzonych chwil z najlepszą klasą na świecie :) Zostały nam jakieś 3 weekendy razem i witaj maturo... Czy tylko ja mam wielkiego stresa przed nią ? 

 Pierwszy dzień wiosny był baardzo słoneczny, pogoda dopisała, a dziś...? Jak to mówią w marcu jak w garncu, a zawitał mróz , trochę śniegu... Nie żebym chciała się pochwalić , czy coś, ale starzeję się! Dziś moje ostatnie NAŚCIE. Obiad z rodzinką, symboliczne kwiatki i to wystarcza do spełnionych urodzin, przeszło mi już na wyprawianie przyjęcia dla znajomych, wolę posiedzieć spokojnie przy stole w gronie najbliższych. Kubuś cały obiad rodzinny przespał, obudził się jak na stole już było posprzątane :) Wychodzi nam górna jedynka, więc przed snem Buniek był bardzo marudny, oczywiście największym pocieszycielem był tata, bo kto inny :D
Na ząbkowanie stosuje żel Dentinox, a gdy pojawia się temperatura podaję syropek Nurofen od 3.miesiąca. Narazie byliśmy zdani tylko na żel i nie było konieczności podania syropu. Jakie Wy macie sposoby na złagodzenie bólu ząbkowania?

7 komentarzy:

 1. Ależ piękne weekendowe zdjęcia :) swoją drogą... chyba wypadłam już z toku nauki - i kompletnie mi za tym nie tęskno !

  Pozdrawiam, MG

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama nie stosowałam, bo nie było potrzeby, ale jedna z mam w przedszkolu (trójki dzieci) mówiła, że najskuteczniejsze jest smarowanie dziąseł sokiem ze świeżej cytryny. Powodzenia na maturze. Nie dziękuj!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przede wszystkim wszystkiego najlepszego no i oczywiście powodzenia na maturze. Nie ma się co bać, chociaż nie wiedzieć czemu ostatnio śniła mi się matura i obudziłam się przerażona :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Spóźnione życzenia urodzinowe ;-) Jeżeli chodzi o ząbkowanie, to również używaliśmy tego żelu. U nas bardzo dobrze się sprawdził. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. My również używamy żelu i schłodzonych gryzaczków ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymam kciuki za maturę :)
  ps.śliczne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 7. słodziak :) powodzenie w procesie ząbkowania

  OdpowiedzUsuń