środa, 4 lutego 2015

Niech zawita wiosna!!

Czyżby wiosna zawitała na dłużej? Słońce tak pięknie świeci, aż chce sie żyć ! Dzisiaj pierwsza wyprawa spacerówką , byłam podekscytowana , myślałam pewnie będzie Kubeńko podziwiał wszystko, wszędzie wypatrywał, zaglądał. Tylko wyszliśmy za podwórko , nie minęły 2 minuty a Kuba zasnął hihi :) Zdjęcie na instagramie można znaleźć.  

Mam nadzieje , że ta pogoda sie utrzyma na dłużej. Kuba rośnie , a razem z nim rośnie ciekawość. Chciałby wszystko zobaczyć , dotknąć , już nie usiedzi w miejscu, bezruch jest dla niego nieznany, nawet przez sen co chwilę zmienia pozycję. Nie można spuścić go z oka nawet na chwilę, a pomyśleć , że jeszcze niedawno mówili na niego,,Leniwiec''.  Właśnie zasnął w bujaczku, mam chwilę dla siebie. Pamietam, jeszcze kilka miesięcy temu nie umiałam wszystkiego ogarnąć , zero jakiej kolwiek organizacji..Nie umiałam sobie ułożyć planu dnia. Jako młoda mama wchodziłam w świat porządku, dorosłego życia. Dzisiaj wszystko mam wypicowane i dopracowane :) Jak to sąsiadka powiedziała : ,,Nie ma , że mi sie nie chce, wstaje i to robię. Nazbiera się więcej to wogóle nie będzie ci sie chciało'' To były święte słowa, które wzięłam do siebie, wystarczy wstać godzinkę wcześniej i wziąć sie za robotę, a o godzinie 11 mogę wyruszać na spacer z Buńkiem, gdyż obiad zostało tylko wstawić do gotowania, a zlew jest pusty. Po obiedzie raz dwa pozmywać , jest czysto , przyjemnie a ja mogę sie położyć i odpocząć. Dziecko, dom , zakupy itd. W tym wszystkim staram sie nie zapominać o sobie, chyba to nie grzech , że idę z dzieckiem na spacerze , z makijażem ? W domu na luzie , dresy, ale gdy wychodzę z domu do ludzi , chce się wyglądać jakoś w miarę :) Wyjść pouśmiechać sie,tak bez powodu. 
4 komentarze:

 1. U niektórych wizę piękną zimę z dużą ilością śniegu a tymczasem u nas również słońce i śniegu brak :) CENTRUM.
  Gdy pierwszy raz podróżowaliśmy ze spacerówką również byłam mocno podekscytowana.... więc nic mnie nie ździwi - matka matkę zrozumie;)

  www.MartynaG.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale słodko Kubuś zasnął. Tego słońca to wam zazdroszczę bo do nas wczoraj przyszła zima i coś chyba próbuje się za bardzo rozgościć :)
  A z tą organizacją to masz rację, ja dziś mimo, że późno wstałam to raz dwa ogarnęłam mieszkanie, obiad miałam gotowy i o 12 nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić bo dzieciaki chore to nawet na spacer nie możemy wyjść :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. lepiej zrobić odrazu i mieć z głowy :) dużo zdrówka życzymy! :)

   Usuń